مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
وام ازدواج

خبری مهم درمورد مشکل دریافت وام ازدواج و فرزندآوری

بانک ها با توجه به دو فوریت که باتوجه به قانون حمایت از خانواده و جوانی بوده  موظف به پرداخت تسهیلات برای کمک به فرزندآوری و ازدواج شده اند .
در خصوص اینکه این دو فوریت با هدف تشویق به فرزندآوری بوده ، ولی افراد باید موکل به رعایت شرایط خاصی هستند . بانک ها و موسسات هم موظف به دادن تسهیلات به افرادی که این قوانین را رعایت کرده اند هستند .

وام ازدواج
نمایندگان مجلس شورای اسلامی درمورد این موضوع سخن گفتن

که با توجه به قوانینی که برای وام ازدواج و وام فرزند آوری درنظر گرفته شده است خیلی از زوجین موفق به دریافت این وام نشده اند و آنها تصمیم بر این دارند که این شرایط را راحت تر بکنند . زیرا که موضوع جمعیت برای کشور حیاتی است و امیدوار هستند که با اصلاح این قوانین باعث کاهش طلاق و افزایش ازدواج و فرزندآوری بشوند .
برعکس این توافق ها محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمات در مجلس مخالفت کردن و گفتن :
نگرانی ما در حوزه جمعیت و ازدواج به مسائل دیگری مرتبط است . چرا که در به عنوان مثال تکالیف مجلس در حوزه های اقتصادی، کشاورزی و …
در مجلس انجام شده که در ادامه عدم تطابق منابع و مصارف را در این بخش به کمبود منابع لازم منجر خواهد داشت.
و حتما باید با بانک مرکزی و سازمان بودجه این بخش هارا بررسی کنیم . با توجه به این موضوع دو فوریت در این بازه کم کار کارشناسی نیست و بهتر است به صورت یک فوریت این طرح انجام بگیرد .

همچنین رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با توجه به صحبت های ایشون گفتن :

حدود یک میلیون زوجین موفق به دریافت وام ازدواج نشده اند ! و سه میلیون مشمول غایب وجود دارد و برای این موضوع هنوز هیچ اصلاحی داده نشده است . مهدی عسکری نماینده البرز در موافقت با این پیشنهاد گفت: موانعی برای دریافت تسهیلات وام ازدواج ایجادشده و هدف طرح این است که شرایطی فراهم شد تا این مشکلات حل شود.

 

جدیدترین مطالب و مقالات آموزشی در زمینه وام ، خدمات مالی و حقوقی را در سایت نیازمندی های مالیچه دنبال کنید .

سایت مالیچه به روزترین آگهی های خرید و فروش وام ، ضامن ، سرمایه گذار

www.malicheh.com

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

دلیل باز پرداخت