مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
دریافت وام فوری

از کجا مشاوره وام بانکی بگیریم؟ – معرفی سامانه دریافت مشاوره انواع وام‌های بانکی

در سال‌های اخیر مشکلات اقتصادی فشار زیادی را به اقشار مختلف جامعه وارد کرده ‌است.به‌خصوص افراد با حداقل درآمد وزارت کار، توانایی و قدرت خرید خود را به‌شدت از دست داده‌اند. به همین علت درخواست وام بیش از قبل رشد کرده‌ است. افراد برای خرید وسایلی از جمله خودرو، لوازم منزل، جهیزیه، هزینه‌های درمان، تحصیل و… نیاز به دریافت وام ‌پیدا کرده‌اند. نیاز است تا افراد از شرایط دریافت بانکها مطلع شوند. متقاضیان دریافت وام می‌بایست مراحلی را برای دریافت تسهیلات پشت ‌سر بگذارند. آنها باید شرایط و مراحل را چه از لحاظ ضمانت و چه از لحاظ قرارداد جهت اخذ وام طی کنند. بنابراین یکی از نیازمندی‌ها دریافت مشاوره وام بانکی از موسسات معتبر است. خوشبختانه پلتفرم‌های خوبی مانند اپلیکیشن و سایت مالیچه طراحی شده‌اند تا در همه مراحل دریافت وام به شما کمک کنند. این سامانه‌ مشاوره وام  روند کار را برای شما سریعتر و آسانتر کرده‌اند.

 

از کجا مشاوره تسهیلات بانکی بگیرم؟

آیا تا به حال فکر کرده‌اید تسهیلات بانکی چیست و چه فرقی با وام دارد؟

بخش مشاوره تخصصی وام مالیچه و امکانات مشاوره ضامن بانکی هم اکنون به این سوال شما پاسخ می‌دهد:

بانک‌ها دارای منابع مالی همچون سرمایه، حقوق صاحبان سهام و انواع سپرده‌ها هستند که این منابع مالی را در راستای اهداف از قبل تعیین و برنامه‌ریزی‌شده به مصرف می‌‌رسانند. با ارائه تسهیلات توسط بانک نقدینگی جامعه به مبدا تعریف‌شده و هدفمند اقتصادی تعلق می‌گیرد.

در واقع بانک در پایان از هر دوره مالی با ایجاد دارایی‌های درآمدزا به دریافت سود رسیده و این سود‌های انباشته شده و نیز منابع جدید باعث افزایش سرمایه بانک می‌‌شوند و بانک با ایجاد بدهی‌های دیگر فعالیت خود را گسترش می‌دهد.

وام، زیرمجموعه تسهیلات و از نوع قرض الحسنه از طرف است. در نتیجه نمی‌توان هر تسهیلاتی را به عنوان وام در نظر گرفت. درحقیقت واژه تسهیلات در سطح وسیع‌تری برای تأمین اعتبار مالی واحدهای صنعتی و تولیدی به کار می‌رود. برای افزایش روند تولید وجوهی از بانک به واحد‌های صنعتی راکد پرداخت می‌شود که بانک و موسسات مالی در سود حاصل از تولید آن نیز شریک هستند و این نیز نوعی تسهیلات به شمار می‌‌آید. و این وجوهی که برای خرید یا اجاره مسکن، خرید خودرو، درمان، تحصیل و … با سود مشخص ارائه می‌گردد وام هستند.

به صورت کلی این دو اصطلاح در این متفاوتند که در وام به هیچ وجه پرداخت کننده در سود حاصله مشارکت ندارد.

انواع تسهیلات بانکی ارائه شده توسط بانک‌های کشور

مهمترین تسهیلات ارائه شده از سوی بانک‌های کشور عبارت‌اند از:

وام قرض الحسنه، تسهیلات بانکی مشارکت مدنی، مضاربه، تسهیلات بانکی جعاله، سلف

مشاوره انواع وام قرض الحسنه:

“وام قرض الحسنه قراردادی است که به‌ موجب آن بانک (به عنوان قرض‌دهنده) مبلغ معینی را طبق ضوابط و شرایط مقرر در این دستورالعمل به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی (به عنوان قرض گیرنده) به قرض واگذار می‌نماید.” یکی از مواردی که می‌توانید از آن بهره ببرید مشاوره انواع وام بانکی است که سایت مالیچه مانند واسطه‌ای شما را به پاسخ سوالاتتان در این زمینه وصل می‌کند.

در نظام بانکداری کشور نهادهایی مانند شرکت‌های تعاونی با هدف ایجاد کسب و کار و تولید در واحدهای تولیدی و موسسات به رفع نیازهای ضروری اشخاص حقیقی می‌پردازند.  کمک هزینه ازدواج و تهیه جهیزیه، هزینه درمان و بیماری، هزینه تعمیر و تامین مسکن، کمک هزینه تحصیلات، ایجاد مسکن روستایی‌ها و رفع نیازهای ضروری از جمله اهداف وام قرض الحسنه است.

دریافت مشاوره وام
دریافت مشاوره وام بانکی

 

وام بانکی می‌تواند به صورت وام خرید کالا، خودرو و جهیزیه و لوازم منزل و یا به صورت نقدی باشد. که بانک‌ها تسهیلات مختلفی را در زمان‎‌های مختلف و مطابق با قرارداد برای افراد دارای شرایط در نظر می‌گیرند. متناسب با شرایط متقاضی وام از جمله موقعیت شغلی، کارکرد حساب سپرده یا حساب جاری،  وام‌های نقدی مختلفی در بانک‌ وجود دارد. که مستلزم داشتن ضمانت مانند سند ملکی، جواز کسب و ضامن کارمند رسمی و سفته یا سپرده و … می‌باشد.

مشاوره وام بانکی بدون ضامن

کاغذبازی‌های پیچیده دریافت وام بر همه معلوم است. و پیدا‌کردن ضامن وام، دشواری دیگر آن است. هم اکنون شرایط دریافت وام بدون ضامن بانک‌ها فراهم شده است. با گسترش روزافزون مشکلات اقتصادی، به‌خصوص در اقشار کم ‌درآمد درخواست جامعه برای دریافت وام بیش از گذشته رشد کرده‌ است. بر همین اساس بانک‌ها طبق قانون جدید موظف شدند تسهیلات در مقیاس خرد بر پایه اعتبارسنجی مشتریان،بدون ضامن برای نیازهای فوری اعطا کنند.

با این اوصاف اگر قصد دریافت وام بدون ضامن را دارید و در مشاغل دولتی یا شرکت‌های معتبر خصوصی فعال هستید، می‌توانید تنها با در دست‌داشتن فیش کسر از حقوق و سفته به بانک مراجعه کنید و تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. سود بانکی و همچنین بازه زمانی بازپرداخت وام‌ها بستگی به بانک عامل تسهیلات دارد. همچنین برخی بانک‌ها ممکن است با سرعت بیشتری به پرونده‌ها رسیدگی کنند و در بازه زمانی کوتاه‌تری وام را به‌حساب متقاضی منتقل کنند.

نیازمندی‌های سایت مالیچه:

نیازمندی‌های این سایت در حقیقت قوی‌ترین موتور جستجوی نیازمندی‌های خدمات مالی و حقوقی، مشاوره اخذ مالی وام وو سرمایه‌گذاری است.

این سایت یک پایگاه جستجوی بی‌واسطه است. برای بهره‌مندی از نیازمندی‌های این سایت کافی است در دسته‌بندی‌ها، قسمت آگهی‌های مالیچه را مشاهده کنید. پایگاه تخصصی نیازمندی‌های مالیچه دارای نماد اعتماد ملی از سامانه وزارت ارشاد اسلامی است که کلیه‌ی نیازمندی‌های خدمات مالی پرداخت و درخواست مالی را در یک جا جمع کرده است. خدماتی مثل مشاوره‌ وام، ضامن، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت، ثبت برند و حتی امور حقوقی و مشاوره. در این سایت کاربران بدون هیچ واسطه و دلال می‌توانند آگهی‌های درخواست یا پرداخت و یا خدمات مالی خود را در دسته‌بندی خاص خودش ثبت، یا مشاهده کنند.

 

مالیچه یک راهکار هوشمند برای حل مسائل بانکی و مالی افراد است، که با تکیه بر چندین سال تجربه و هزاران مورد موفق در زمینه مشاوره اخذ انواع وام و تسهیلات بانکی و آزاد، معرفی ضامن سرمایه گذاری، مشاوره حقوقی و ثبتی، مشاوره خدمات بیمه ای و مالیاتی و … آمادگی ارائه هرگونه مشاوره در سراسر کشور آماده را دارد.

وام بانکی
مشاوره وام

 

جمع‌بندی:

مشاورین وام مالیچه هیچ دخالتی در امور خرید و فروش و خدمت‌رسانی را نخواهد داشت و فقط آگهی‌ها را ثبت می‌کند، به همین علت کاربران  قبل از هر گونه اقدامی کلیه مسائل امنیتی را در نظر بگیرند و قوانین سایت را مطالعه کنند تا با مشکل برخورد نکنند.

در این سامانه متخصص‌ترین افراد جمع شده‌اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. در هر شهر یا استانی که هستید به راحتی می توانید با مشاوران سایت در ارتباط باشید. با خرید اشتراک، به لیست تمامی نیازمندی‌های وام دسته آگهی‌‌های سایت نظیر خدمات مشاوره وام‌ها، خصوصا وام بانکی ضامن‌ها و سرمایه‌گذارها، وکلا، خدمات مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی و همچنین ساعت‌ها آموزش ویدئویی سرمایه‌گذاری اصولی دسترسی خواهید داشت.

در نظر داشته باشید مالیچه پرداخت‌کننده‌ی وام یا ضمانت نیست بلکه یک پلتفرم برای مشاوره و معرفی و نحوه اخذ وام، ضامن‌ها و سرمایه‌گذاران است. همچنین از کاربران هیچگونه وجهی برای سپرده‌گذاری، دریافت وام، کمیسیون و یا با هر عنوان دیگری دریافت نمی‌کند و در هیچ معامله‌ای از جانب کاربران شرکت نمی‌کند.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

دلیل باز پرداخت

هر روزتان نوروز       نوروزتان پیروز 

[ فقط تا 13 فروردین ]

90% تخفیف ثبت آگهی

کد تخفیف:  eidi402

nowrouz