مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
وام بدون ضامن ملت

وام بدون ضامن بانک ملت

وام بدون ضامن بانک ملت همان‌طور که از نام آن مشخص است بدون دریافت هیچ‌گونه ضمانتی اعم از ضمانت فرد دیگر، ضمانت با سند ملکی، ضمانت با سپرده و… پرداخت می‌شود، در تعریف بانک مرکزی بانک‌ها موظف هستند به مشتریان دارای رتبه اعتبارسنجی خوب( A و B) تسهیلات خرد ( زیر ۲۰۰ میلیون تومان) بدون دریافت چک، سفته و فقط با گواهی کسری از حقوق، به پشتوانه خوش حسابی فرد پرداخت نمایند. اما آیا به نظر شما این طرح اجرایی می‌شود؟ در ادامه بیشتر در مورد روند اجرای آن توضیح خواهیم داد.

وام بدون ضامن به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

از تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۰ پرداخت وام بدون ضامن توسط بانک‌ها وارد فاز اجرایی شده است و در مرحله اول فقط به افراد زیر پرداخت می‌شود:

 • شاغلان و بازنشستگان نهادهای عمومی غیر دولتی
 • شاغلان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران دستگاه‌های دولتی
 • شرکت‌های معتبر بخش خصوصی که حقوقشان در بانک‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد پرداخت می‌شود.

نکته: توجه کنید مهم‌ترین شرط پرداخت وام بدون ضامن، رتبه اعتباری بالا و داشتن سوابق خوب در سیستم بانکی کشور می‌باشد.

وام بدون ضامن بانک ملت

وام فرابانک ملت؛ هدیه به افراد خوش حساب

هر یک از افراد خوش حساب، می توانند با مراجعه به فرابانک ملت، اقدام به دریافت وام و تسهیلات بانکی برای خود کنند. پروسه دریافت وام برای هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی، معمولا با معرفی ضامن یا ضامنین مختلف به بانک ها پس از در نظر گرفتن موارد مختلف و مورد پذیرش واقع شدن شرایط لازم، انجام می شد. مسئله ای که سبب می شد تا بسیاری از افراد نتوانند از وجود تسهیلات مختلف بهره مند شوند. ولی امروزه با تغییراتی که در نظام وام دهی به افراد خوش حساب صورت گرفته است؛ شما می توانید با مراجعه به فرابانک ملت حتی بدون ضامن هم از وجود تسهیلات بانکی مختلف بهره مند شوید. وام فرابانک ملت بدون ضامن، تنها به افراد خاصی اعطاء می شود که در سامانه جامع اعتبارسنجی، رتبه های اعتباری خوب و مطلوبی را از آن خود کرده باشند. برای بهره مندی و استفاده از این نوع وام ها در بانک ملت، با ما همراه باشید.

وام 30 میلیونی بانک ملت بدون ضامن بعد از اعتبارسنجی

همان طور که گفته شد؛ فرابانک ملت، به افراد خوش حساب وام بدون ضامن، ارائه می کند. اصلی ترین شرط برای دریافت این نوع از وام ها بعد از اعتبارسنجی فرد و در صورت خوش حساب بودن آن هاست. به این صورت که وام فرابانک ملت، تنها به افرادی داده می شود که در سامانه اعتبارسنجی، رتبه اعتباری A یا مثبت A را کسب کرده باشند. بدین ترتیب پس از استعلام در صورتی که فردی رتبه پایینی گرفته باشد یا فاقد اعتبار باشد؛ از دریافت وام 30 میلیونی بانک ملت بدون ضامن، بی بهره خواهد شد. بنابراین فرابانک ملت، در راستای حذف ضامن های بانکی و جایگزین سازی اعتبارسنجی اعتباری به جای آن، گام رو به جلویی برای پرداخت وام های خرد به مشتریان خود برداشته است تا با استفاده از شیوه اعتبارسنجی، افراد خوش حساب و دارای رتبه های اعتباری بالا، بتوانند از این نوع وام ها بهره مند شوند.(با داشتن رتبه اعتباری بالا می تونی بدون ضامن تسهیلات دریافت کنی برای مشاهده رتبه اعتباری همین حالا اقدام کن)

چگونگی دریافت وام 30 میلیونی فرابانک ملت بدون ضامن

برای دریافت وام 30 میلیونی فرابانک ملت که به صورت بدون ضامن به افراد حقیقی و حقوقی اعطاء می شود؛ می بایست حتما دارای رتبه اعتباری بالایی در سامانه اعتبارسنجی باشید. به این صورت که بانک ملت، سابقه مالی و بانکی شما را مورد بررسی قرار می دهد تا با یک استعلام ساده در کسری از ثانیه در سامانه جامع اعتبارسنجی، متوجه خوش حساب بودن یا بدحساب بودن شما شود. بدین ترتیب می تواند با توجه به رفتار مالی و رتبه های اعتباری شما، مراتب را برای پرداخت وام 30 میلیونی بدون ضامن برای شما هموار سازد. برای داشتن رتبه اعتباری، بایستی حتی الامکان هیچ گونه سابقه چک برگشتی در پرونده خود نداشته باشید و همیشه قسط ها و بدهی های خود را درست سر موعد مقرر شده پرداخت کنید. چرا که تمامی رفتارهای بانکی شما بررسی می شود تا در صورت نداشتن معوقات بانکی و چک برگشتی و عوامل دیگر، بانک شما را به عنوان یک فرد خوش حساب، به حساب آورد که شرایط دریافت وام 30 میلیونی بدون ضامن را دارد.

جدیدترین مطالب و مقالات آموزشی در زمینه وام ، خدمات مالی و حقوقی را در سایت نیازمندی های مالیچه دنبال کنید .

سایت مالیچه به روزترین آگهی های خرید و فروش وام

www.malicheh.com

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه و نظرات خود را بیان کنید.

 1. ahmad ahmadi
  ahmad ahmadi 04 مرداد 1401

  احسنت ای کاش همه سایتا وام همینقدر فعال و اپدیت بودن
  همشون اخبار های قدیمی

  1. اکبری اکبری
   اکبری اکبری 04 مرداد 1401

   دقیقا وا احسنت به پشتیبانیشون

 2. ahmad ahmadi
  ahmad ahmadi 04 مرداد 1401

  متشکر ازسایت وام بامن خیلی کمکم کرد تو دریافت وام

  1. اکبری اکبری
   اکبری اکبری 04 مرداد 1401

   اره واقعا سایت بسیار بروز شده ای هستش و همه اخباراش بصورت روزانه اپدیته فکر کنم

 3. 0922****8367
  0922****8367 26 مرداد 1401

  این طرح از کی اجرایی میشه؟ تشکر از سایت مالیچه🙏🙏

 4. 0935****5482
  0935****5482 24 مهر 1401

  یکی از بهترین سایت ها و برنامه های موجود در کشورمان است که می‌توان از آن استفاده کرد

دیدگاهی بنویسید

دلیل باز پرداخت

هر روزتان نوروز       نوروزتان پیروز 

[ فقط تا 13 فروردین ]

90% تخفیف ثبت آگهی

کد تخفیف:  eidi402

nowrouz