مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
وام 200 میلیونی

تکذیب خبر دریافت وام 200 میلیونی برای افراد متقاضی یارانه

شاید برایتان این غیر قابل باور باشد که به افرادی که متقاضی یارانه هستند تا سقف 200 میلیون وام داده بشود .

درسته کاملا غیر قابل باوره ! و اینکه هیچ مقام یا مسئولی در این مورد حرفی نزده است ، همچنین اصلا تصمیم به دادن وام 200 میلیونی به این افراد ندارند ولی خیلی از رسانه ها دارن این خبر را به رسمیت منشر میکنند .

با این واقعیت باید به متقاضیان این وام بگویم بانک ها هیچ کدام چنین تسهیلاتی را پرداخت نمیکنند . برا ییادآوری این مورد هم بگوییم که در سال گذشته قرار بر این بوده که وام 100 میلیونی بدون ضامن ارایه شود ولی درصورتی که همچنان بانک ها دارن نسبت به وام 100 میلیونی بدون ضامن موضوع مقاومت میکنند .

وام 200 میلیونی یارانه
اگر شما درخواست همچنین تسهیلاتی دارید باید بدونین که این تسهیلات به افراد مانند : کاردمندان رسمی دولت ، بازنشستگان و … تعلق میگیرد .
در نتیجه به روز شدن مقررات مربوط به اخذ وثیقه حساب یارانه افراد هم می تواند در کنار سهام عدالت ، اوراق قرضه ، سفته و … حکم وثیقه را داشته است .
اما خوب این را باید بگویم که بانک ها بسته به ارزش وام شما نوع وثیقه را مشخص میکنند .نکته مهم این است که اگر شنیدید کسی توانسته وام 200 میلیونی یارانه را دریافت کنه خیلی مراقب باشید که کاملا همچین چیزی اشتباه است و امکان کلاه برداری با این عنوان زیاد پیش آمده .

 

در سایت مالیچه که قوی ترین موتور جستجو نیازمندی های مالی هست شما می توانید به راحتی وام خریداری یا به فروش برسانید یا حتی از خدمات ضامن بهره مند بشوید . 

 

جدیدترین مطالب و مقالات آموزشی در زمینه وام ، خدمات مالی و حقوقی را در سایت نیازمندی های مالیچه دنبال کنید .

سایت مالیچه به روزترین آگهی های خرید و فروش وام

www.malicheh.com

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه و نظرات خود را بیان کنید.

  1. 0902****2883
    0902****2883 04 خرداد 1402

    من وام با سفته رو درخواست دادم چون با ۴ فرزند و سرپرست خانوار هم هستم لطفا راهنمایی بفرمائید.

دیدگاهی بنویسید

دلیل باز پرداخت