مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
بانک_آینده_وام_سفته

وام در بانک آینده بدون چک یا ضامن و با سفته هست؟

خبرهای مختلف وام را زیر و رو کردم. همه جا پر بود از آگهی‌های متنوع با نام‌هایی جذاب. با طرح‌های گوناگون از بانک‌ها روبرو شدم. به طور خاص در مورد وام بانک آینده جستجوی خودم را آغاز کردم. اما به راستی کدامیک با اوضاع اقتصادی ما متناسب‌تر است؟

امروزه وضعیت جامعه طوری شده است که انسان از آینده هیچ نمی‌داند. و این ندانستن از آینده می‌تواند اضطراب‌آورتر باشد. دلهره‌ها خصوصا بین قشر متوسط به پایین برای گذران زندگی بیشتر و بیشتر شده است.

تصمیم گرفتم با وجود شرایط پیچیده‌ای که هر تسهیلاتی به خود اختصاص داده و قدرت پایین نقدینگی سراغ بانک آینده بیایم. وام بانک آینده در قالب طرح‌های زیادی برای خرید کالا هستند.

و در این مقاله به نحوه وام‌هایی که از سال ۱۴۰۱ در بانک آینده ارائه شده می‌پردازم. تا شاید بتوان گامی اندک در جهت بهبود آینده اقتصادی خانواده‌مان برداریم.

اینکه آیا وام فوری بانک آینده بدون ضامن است؟ آیا بانک آینده طرحی دارد که با سفته وام بدهد؟؟

 

سفته_بانک_آینده

انواع وام‌های بانک آینده

به کلی بین وام‌های بانک آینده در  سال ۱۴۰۱ طرحی ندیدم که به غیر از کارت اعتباری وام اعطا شود. این کارت‌های اعتباری بسته به میزان آن و فروشگاه‌های هدف، وام خرید کالا محسوب می‌شوند.

وام خرید کالای بانک آینده چیست؟

وامی که از طرف بانک آینده ارائه می‌شود و در قالب کارت اعتباری و به منظور خرید کالا است.

بانک آینده از تابستان ۱۴۰۱ وام‌های خرید کالا به صاحبان حساب در بانک خود ارائه کرده است. و به ترتیب نشر خبری طرح‌ها عبارتند از ترنج کارت، وام کالای ۲۰۰ میلیون تومانی، طرح جهاد کالا، طرح طراوت، طرح آینده‌داران۱

📌 وام خرید کالا بانک آینده | ترنج کارت

در این وام بانک آینده در قالب کارت‌های اعتباری ۱۵، ۳۰ یا ۵۰ میلیون تومانی وام خرید کالا با سود ۱۸ درصد می‌دهد.

و مدت اعتبار هر کارت برای خرید کالا ۳۰ روز است. و مدت اقساط و تسویه وام حداکثر سه سال یعنی ۳۶ ماه است. این وام احتیاج به سپرده‌گذاری و مسدوردکردن سپرده ندارد. بلکه نوع سپرده لازم برای این وام سپرده جاری است. بسته به میزان مبلغ وام تعداد ضامن متفاوت است. برای وام  ۳۰ یا ۵۰ میلیونی دو ضامن و برای وام ۱۵ میلیونی یک ضامن کافی است.

📌 وام خرید کالا 200 میلیونی بانک آینده

شما در این طرح می‌توانید بین ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان کارت اعتباری خرید کالا از بانک درافت کنید. ۱۰ درصد مبلغ وام به عنوان سپرده نزد بانک مسدود می‌شود. سود این وام ۱۸ درصد و مهلت بازپرداخت آن حداکثر ۳۶ ماه است.

جهت دریافت وام باید ضامن رسمی به بانک معرفی شود. و این وام در ۴ سطح طلایی، نقره‌ای، برنز و رزگلد ارائه می‌شود.

📌 طرح جهاد کالا بانک آینده

اگر در جستجوی مرورگر گوگل وام فوری با سفته را سرچ کرده‌باشید، باید بگویم که نتیجه‌های مختلفی برای شما به نمایش در می‌آید. خصوصا طرح لندو  در چستجوی دریافت وام بدون چک و ضامن به چشم می‌خورد که من در مطالعاتی که در مورد طرح لندو داشتم کاربران زیادی در قسمت نظرات آن وامی دریافت نکرده بودند و معترص بودند و الله اعلم.

🔔شرایط لازم برای طرح جهاد کالا، بسته به مفدار وام و اعتبارسنجی صاحب حساب:

رده اعتباری صاحبان حساب می‌تواند، A,B,C,D  باشد.

افراد رده A متقاضی وام ۱۰۰ میلیونی  فقط با ارائه چک یا سفته  بدون ضامن دریافت کنند.

افراد رده Bمتقاضی وام ۱۰۰ میلیونی با سفته یا چک با ضامن معتبر،  اما اگر متقاضی وام ۵۰ میلیون تومانی باشند دیگر ضامن لازم نیست.

رده C متقاضی وام ۱۰۰ میلیونی، یک ضامن و  سفته یا چک صیادی، گواهی کسر از حقوق لازم دارند. اما برای وام ۵۰ میلیونی باشند یک ضامن لازم دارند.

برای گروه D متقاضی وام ۵۰ میلیونی ارائه چک صیادی یا سفته و ضامن و گواهی کسر از حقوق لازم است.

افراد متقاضی این طرح توجه داشته باشند که می‌توانند از فروشگاه‌های حضوری جهاد کالا در نمایشگاه‌های بین المللی لوازم خانگی از اعتبار کار خود خرید کنند. سود این وام ۱۸ درصد و مهلت پرداخت وام ۱۲، ۲۴ یا ۳۶ می‌تواند باشد.

📌 طرح بهارنه

از بهمن ۱۴۰۱ بانک آینده، برای صاحبان خوش حساب خود طرح بهارانه را در نظر گرفته است. به این صورت که مشتریانی که دارای میانگین حساب ۳ تا ۴ ماهه هستند به ترتیب می‌توانند ۱۵۰ تا ۲۰۰ درصد مبلغ سپرده خود وام دریافت کنند. البته سقف دریافتی این وام ۳۰۰ میلیون تومان است. مشتریانی که دارای رتبه  A در این بانک هستند بدون ضامن و فقط با چک می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند گردند. سود این وام ۱۸ درصد و مهلت بازپرداخت آن ۲۴ ماه است.

در حقیقت دریافت وام بدون چک و ضامن در این بانک موجود نیست و حداقل ارائه چک لازم است.

وام-بانک-آینده

📌 طرح طراوت بانک آینده

این طرح خرید کالا از فروشگاه‌های طرف قراداد بانک آینده است.

اعتبار خرید کالا بین ۲۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

یکی از فروشگاه‌های سرشناس طرف قرارداد اغلب فروشگاه‌های مسقر در ایران مال است.

اگر یک ماه پس از دریافت این وام را تسویه کنید سودی به آن تعلق نمی‌گیرد. بازپرداخت ۱۲ ماهه سود ۱۲ درصدی و بازپرداخت۲۴  ماهه سود ۱۵ درصدی و برای بازپرداخت ۳۶ ماهه سود ۱۸ درصدی است.

🔔ضامن وام خرید کالای بانک آینده طرح طراوت:

اگر صاحب سپرده بلند مدت شتاب یا آینده ساز هستید، نیازی به معرفی ضامن نیست. فقط با مسدود‌کردن سپرده می‌توانید این وام را دریافت کنید. اما اگر صاحب سپرده بلند مدت نباشید می‌توانید با ارائه ضامن و کسر از حقوق اقدام نمایید.

🔔شرایط دریافت وام طرح طراوت بانک آینده

ثبت نام برای این وام هم به شکل حضوری یا آنلاین صورت می‌گیرد. شما می‌توانید به سامانه پیشخوان مجازی مشتریان مراجعه کرده و نسبت به اخذ وام اقدام کنید.

📌 طرح آینده داران ۱ بانک آینده

آخرین و جدیدترین طرح بانک آینده اسفندماه جاری طرح آینده‌داران ۱ است. بین یک میلیون تا ۴۰ میلیون می‌توانید کارت خرید کالا از ایران مال را دریافت کنید. این وام یکی از تسهیلات بدون ضامن بانک آینده است. تمامی حساب‌های پس‌انداز بلند مدت، کوتاه مدت، قرض‌الحسنه، جاری و واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری گسترش فردای ایرانیان حکم ضامن برای شما را دارد. همچنین کارمندان با ارائه معرفی‌نامه از محل کار خود نیز می‌توانند از این وام بهره‌مند شوند. و این معرفی‌نامه به عنوان ضامن است.  بازپرداخت وام ۶ ماهه، سود ۷ درصد و برای بازپرداخت ۱۲ ماه سود ۲۳ درصد دارد. سود این تسهیلات کاملا بستگی به دوره بازپرداخت آن دارد به شکلی که با بازپرداخت ۶ و ۱۲ ماه بترتیب سود تسهیلات ۷ و ۲۳ درصد است.

جمع‌بندی:

در این مقاله طرح‌های مختلف بانک آینده جهت ارائه وام به مردم در قالب خرید کالا را معرفی کردیم.

علاوه بر این شما می‌توانید با مطالعه دقیق سایت بانک آینده و نیز تماس با مشاورین سایت مالیچه تمامی ابعاد گرفتن یک وام را پرس و جو کنید. حتما از کجا مشاوره وام بانکی بگیریم؟ را نیز بخوانید.

مشاورین مالیچه کنار شما هستند تا شما را راهنمایی مفید کنند.

 

جدیدترین مطالب و مقالات آموزشی در زمینه وام، خدمات مالی و حقوقی را در سایت نیازمندی‌های مالیچه دنبال کنید .

سایت مالیچه به روزترین آگهی‌های خرید و فروش وام، ضامن و سرمایه‌گذار

www.malicheh.com

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

دلیل باز پرداخت

هر روزتان نوروز       نوروزتان پیروز 

[ فقط تا 13 فروردین ]

90% تخفیف ثبت آگهی

کد تخفیف:  eidi402

nowrouz