مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری
مالیچه - موتورجستجوی خدمات و نیازمندی‌های مالی، وام و سرمایه‌گذاری

به مالیچه خوش آمدید.

پایگاه تخصصی نیازمندی‌های مالیچه، برای ثبت آگهی کلیه‌ی نیازمندی‌های مالی برای پرداخت یا درخواست مالی و اعلام آمادگی و خرید و فروش ویا مشاوره کلیه‌ی امور مالی از جمله:
مشاوره وام، امتیاز وام و تسهیلات بانکی، معرفی ضامن و سرمایه‌گذار برای کسب و کارها، ثبت شرکت، ثبت برند و حتی امور حقوقی و مشاوره و حتی کار در منزل را در یک جا جمع کرده است. ثبت آگهی‌ها در سراسر کشور است و محدودیتی ندارد.

توجه: لازم به ذکر است که مالیچه هیچ‌گونه وام یا سرمایه‌ای پرداخت نمی‌کند و فقط سامانه‌ای برای معرفی مشاوران  در این زمینه است. سامانه مالیچه مرجع ثبت آگهی مشاوره انواع وام و تسهیلات بانکی و معرفی ضامن و سرمایه‌گذار برای کسب و کارهای نوپا و استارتاپ‌ها و مرکز آموزش و مشاوره در این حوزه می‌باشد.

پیش از اینکه عضو مالیچه شوید یا از خدمات مالیچه استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه نمایید. با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته‌اید هر زمان که از سایت‌ و خدمات مالیچه استفاده می‌کنید پایبند این قوانین هستید.

نکات مهم و مورد تعهد در مالیچه:

۱. فعالیت مالیچه کاملاً مطابق با قوانین جمهوری اسلامی می‌باشد و در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و هرگونه تلاش از سوی کاربری برای اقدام غیر قانونی (ثبت آگهی مشکل‌دار و …) به مراجع قانونی گزارش می‌گردد.

وب‌سایت و اپلیکیشن مالیچه فقط در معرفی و مشاوره در خصوص وام، ضامن و سرمایه‌گذار فعالیت دارد و خود سامانه پرداخت کننده هیچ تسهیلاتی نمی‌باشد و صرفاً راهنمای دریافت وام‌های بانکی و معرفی ضامن، سرمایه‌گذار و واگذار کنندگان وام است و فقط در این راستا به کاربران، خدمات ارائه می‌نماید.

۲. اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام، را بادقت و کامل، وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود.

۳. سامانه مالیچه کاملاً مجازی بوده و مستقل اداره می‌شود و هیچ وابستگی به بانک، مؤسسه و نهادی ندارد.

۴. سامانه مالیچه در تمام مدت عضویت شما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال طرفین ندارد لذا با هوشیاری کامل و رعایت اصول امنیتی وارد مذاکره شوید.

۵. به هنگام مراجعه به مراکز  اعطاکننده  ویا مشاوران تسهیلات و یا وام دهندگان نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز و یا شخص دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسئولیتی از این حیث متوجه سامانه مالیچه نمی‌باشد.

۶. مالیچه در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌هایی که کاربران به عنوان مشاوره وام، تراکم، ضامن، اجاره سند و یا معرفی شغل خود در سایت و اپلیکیشن قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد.

 ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق در خصوص آن‌ها با خود کاربران است.

۷. با ارسال آگهی مشاوره و ارائه وام و معرفی ضامن در بخش ویژه اپلیکیشن و سایت مالیچه، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود.

۸. تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت نام در سایت و اپلیکیشن، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر حذف خواهد شد حق اشتراک وی باطل و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

۹. مالیچه می‌تواند در صورت نیاز هرگونه مطلب یا محتوی ارسالی شما را جهت انتشار در سایت و اپلیکیشن ویرایش نماید.

۱۰. مسئولیت صحت و کیفیت آگهی‌های داخل سایت به آگهی دهنده بوده و سامانه مالیچه هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تبلیغات ندارد.

۱۱. مالیچه هیچ مسئولیتی در قبال آگهی مورد نظر شما و آگهی‌های ثبت شده ندارد و اگر به هر دلیل موفق به گرفتن وام و یا سایر خدمات مورد نظر نشدید می‌توانید از آگهی‌های جدید مالیچه که منتشر می‌شود استفاده کنید و مالیچه هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

۱۲- از شما خواهشمندیم در صورت اطلاع از هر گونه کلاهبرداری، ‌شیادی، ‌اخاذی و.. به ما اطلاع دهید. تا از کلاهبرداری جدید با حذف خاطی جلوگیری کنیم.

۱۳- توجه داشته باشید برای هر گونه معاملات از دفاتر رسمی و یا مراکز معتبر استفاده کنید و قبل از هر گونه اقدام و پرداختی استعلام‌های لازم را بگیرید.

نکات قابل توجه در مالیچه :

به هیچ عنوان تأکید می‌شود که به هیچ عنوان قبل از دریافت امتیاز وام و یا امضا نهایی ضامن هیچ گونه پیش پرداختی ندهید. توجه فرمایید که تیم مالیچه هیچ نسبت آشنایی و یا فامیلی با هیچ کدام از فروشندگان آگهی‌ها ندارد و اگر فروشنده‌ای آشنایی با ما را بیان کرد و طلب پیش پرداخت کرد بدانید قصد فریب شما را دارند.

کاربران عزیز هرگونه مغایرت در آگهی‌ها و یا وجود مشکلی را به تیم پشتیبانی ما گزارش دهید تا ما سریعاً پیگیری کنیم.

کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی، توزیع کردن یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت و اپلیکیشن مالیچه، ممنوع است.

شما موافقت کرده‌اید و تعهد داده‌اید که از ربات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت و اپلیکیشن مالیچه به هر دلیلی و یا هر قصدی استفاده نکنید.

شما موافقت کرده‌اید که مسئولیت تمامی معاملات و مکاتباتتان با کاربران سامانه مالیچه به عهده‌ی خودتان است، چرا که مالیچه هیچ گونه دخالتی در معاملات شما ندارد. اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد، ‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوءاستفاده قرار گرفته باشد.

توجه: تکمیل مراحل ثبت نام در سامانه مالیچه به منزله مطالعه و پذیرش قوانین از طرف شما خواهد بود.

اگر به این موارد برخوردید احتیاط کنید:

طرفین معامله به طرز مشکوک از حساب بانکی و یا اطلاعات شخصی شما می‌پرسند. قیمت و شرایط معامله ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید و یا قراردادی امضا کنید سعی کنید در محلی امن مانند شعب بانک‌ها و یا در محضر قرار بگذارید.

 

امن پرداخت کنید :

از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد، ‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوءاستفاده قرار گرفته باشد.

در صورت امکان، پس از انجام معامله رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

بیشتر احتیاط کنید وقتی

قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.

می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

توجه کلیه‌ی پرداخت‌ها در سامانه مالیچه از درگاه‌های مجاز مستقیم است و هیچ‌گونه کارت به کارت و شبا و.. ندارد.

مالیچه هیچ نیازی به کارت ملی و… برای ثبت آگهی ندارد.

در صورت هر گونه تماس، ‌ پیام، ادعا در مورد کارت به کارت کردن، درخواست کارت ملی و… برای مالیچه سریعاً به ما اطلاع دید.

توجه: تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت مالیچه 1401/07/01 بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملاً آگاه هستند.

مالیچه می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

دلیل باز پرداخت

هر روزتان نوروز       نوروزتان پیروز 

[ فقط تا 13 فروردین ]

90% تخفیف ثبت آگهی

کد تخفیف:  eidi402

nowrouz