مالیچه - موتورجستجو خدمات و نیازمندی های مالی، وام و سرمایه گذاری
مالیچه - موتورجستجو خدمات و نیازمندی های مالی، وام و سرمایه گذاری
 
 
 

 

برای ثبت نام رایگان کافی است از بالای سایت روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و با وارد کردن شماره تلفن همراه، به سادگی می‌توانید در سایت ثبت نام کنید و از خدمات استفاده کنید. اگر سؤالی دارید اینجا کلیک کنید.
بله کلیه امور ثبت آگهی رایگان انجام می‌شود و مالیچه هیچ‌گونه دریافت وجهی نخواهد داشت. شما می‌توانید رایگان و به راحتی آگهی خودتان را در زمینه وام، سرمایه، ضامن و خدمات ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت آن را بررسی کرده و تأیید می‌کنند تا به نمایش عموم گذاشته شود و در صورت نیاز به شما کمک می‌کنند.
تیم مارکتینگ مالیچه، با خرید آگهی ویژه تگ ویژه روی آگهی به مدت ۳۰ روز درج خواهد شد. تک ویژه باعث می‌شود آگهی شما متمایز شود و جلب توجه بیشتری خواهد کرد. هزینه‌ی آگهی ویژه فقط ۳۰ هزار تومان است
با نردبان کردن آگهی شما به مدت ۳۰ روز صدر آگهی‌های دسته‌بندی مربوطه قرار خواهد گرفت. هزینه‌ی نردبان کردن فقط ۱۵ هزار تومان است.
ثبت آگهی برای دسته‌بندی وام و سرمایه‌گذاری فقط ۲۳ هزار تومان است ثبت آگهی برای دسته‌بندی درخواست نیاز فقط ۱۲ هزار تومان است مابقی آگهی‌ها رایگان است
شما با خرید عضویت ویژه یک ماهه برابر با ۳۱ روز اطلاعات تماس دیگران و ثبت آگهی را تا ۲۶ آگهی داشته باشید و مبلغ ۵۵۳۰۰ تومان باید پرداخت کنید آگهی عضویت ویژه سه ماهه برابر با ۹۱ شما می‌توانید نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تا ۹۱ آگهی را داشته باشید. در این عضویت شما صفحه‌ی پروفایل خودتان را هم می‌توانید پر کنید مبلغ این عضویت ۹۸۴۰۰ تومان است. عضویت شش ماهه برابر ۱۸۱ روز تمام امکانات عضویت ۳ ماهه را دارد و تعداد آگهی ۱۲۰ مورد است.
توجه داشته باشید با عضویت به شما پنل داده خواهد شد. در این پنل کیف پول خود را برای خرید پنل، ‌نردبان، آگهی ویژه و … شارژ کنید. همچنین می‌توانید تاریخچه‌ی تراکنش‌های خود را داشته باشید. پنل خریداری کنید. پروفایل و اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید. آگهی‌های نشان شده و علاقه‌مندی‌ها و آگهی‌های خودتان برای شما نمایش داده می‌شود
شما در این قسمت می‌توانید تبلیغات آگهی خود را برای سایت‌های دیگر انجام دهید و از آن به ازای هر کلیک کسب درآمد کنید.
با عضویت ویژه شما به مرکز آموزش دسترسی خواهید داشت تا بتوانید به کلیه آموزش‌های مورد نیاز سایت دسترسی داشته باشید. فیلم‌ها و آموزشی معرفی سایت، کار با پنل سایت، قوانین سایت، تأیید کردن سایت، ‌لیست سازی، ارسال انبوه پیامک sms ، ارسال انبوه واتس‌اپ، ‌عنوان نویسی حرفه‌ای، کار با داشبورد بازاریابی، تلفن مارکتینگ، ‌درج آگهی در دیگر سایت‌ها این آموزش‌ها به صورت pdf و فیلم خواهد بود با این آموزش‌ها شما دیگر نگران مبتدی بودن کار با سایت نخواهید بود
در این پنل لینکی که در قسمت پیشخوان ساخته‌اید و تعداد کلیک و درآمد شما و کمسیون‌ها نوشته خواهد شد.
مالیچه فقط برای امکانات ویژه که از طریق درگاه بانک به طور مستقیم انجام می‌شود فقط وجه مختصری دریافت خواهد کرد. توجه کنید مالیچه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی درخواست کارت به کارت یا روش‌های دیگر ندارد و فقط به صورت مستقیم از خود سایت پرداخت‌ها انجام می‌گیرد.
• ثبت کلیه امور پرداخت یا درخواست‌های مالی توسط کاربران • ثبت درخواست ضامن یا اعلام آمادگی برای ضمانت • ثبت درخواست وام یا پرداخت وام، خرید و فروش وام توسط کاربران • ثبت درخواست سرمایه‌گذار یا ثبت اعلام آمادگی سرمایه‌گذاران برای کلیه مشاغل و خدمات • ثبت اعلام نیاز یا اعلام آمادگی برای خدمات ثبت شرکت‌ها و ثبت برند • ثبت درخواست نیاز وکیل مالی و اعلام آمادگی وکلا • ثبت درخواست نیاز مشاوران مالی و اعلام آمادگی مشاوران برای مشاوره • ثبت کلیه امور اعلام نیاز یا اعلام آمادگی برای امور حقوقی • ثبت کار در منزل یا اعلام نیاز به کار در منزل
توجه داشته باشید سایت یا اپلیکیشن مشابهی در ایران وجود ندارد اما شما بدون محدودیت سن و جنسیت و عدم محدودیت جغرافیایی می‌توانید با پشتیبانی قوی آگهی خود را ثبت کنید.
می‌توانید پایین هر آگهی تحت عنوان گزارش مشکل آگهی اقدام به شکایت از آگهی‌دهنده کنید تا ما سریعاً رسیدگی کنیم. اخطار: کلیه کاربران در صورت مشاهده هر گونه کلاهبرداری و تخلف سریعاً به ما اطلاع دهند.

پرسش و پاسخ کاردرمنزل

کار در منزل سامانه ای برای تمام اقشار جامعه است که با هر سنی میتوانید به صورت دور کاری بازاریابی برای جذب آگهی را شروع درآمد و 3 تا 7 میلیون تومانی فقط با 4 ساعت کار در روز داشته باشید.
بله. با هرسن و جنسیتی میتوانید شروع به همکاری کنید.
همانطور که می دانید نیاز به خدمات مالی و حقوقی “نیازی برای همه اقشار جامعه است” پس بازاریابی کردن کار سختی نیست. علاوه بر آن ما برای ثبت آگهی های رایگان هم به شما پورسانت میدهیم. با آموزش هایی که میبینید قطعا درآمد خیلی خوبی خواهید داشت.
کمتر از 3 ساعت. بعد از ثبت نام اتوماتیک تمام آموزش های لازم به شما داده خواهد شد.
خیر. شما بازاریاب رسمی “سامانه مالیچه” خواهید بود. و به صورت اختصاصی اقدام به جذب آگهی می کنید و بابت آن و از محل هزینه آن پورسانت میگیرید.
بله کاملا. ما بخشی از هزینه های دریافتی بابت ثبت آگهی را برای تبلیغات و بازاریابی هزینه می کنیم. که همان وجه به عنوان پورسانت به حساب شما واریز می شود. مثلا اگر یک نفر بابت درج آگهی ثبت شرکت 30.000 تومان پرداخت کند. ما ده درصد آن مبلغ را بابت معرفی به شما پرداخت میکنیم. این روش وجاهت شرعی دارد و تمام مراجع آن را جایز شمرده اند.
خیر. شما بسته به تلاشی که میکنید درآمد دارید. هرچه بیشتر تلاش کنید درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.
اگر سوالی دارید از بخش تماس با ما میتوانید مطرح کنید.

دلیل باز پرداخت

مشاوره جهت گرفتن تسهیلات بانکی و انواع تسهیلات آزاد

مشاوره گرفتن تسهیلات

فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند: